Müügitingimused

Veebipoe omanik on Osaühing Härm (registrikood 14079353), asukohaga R. Tobiase 6 Tallinn 10147.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja teave kauba kohta on märgitud toodete juurde. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, mis sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Toodetele võib ise ka järgi tulla meie kontorisse R. Tobiase 6 Tallinn, teavitades enda tulekust ette kas e– kirja teel info@harem.ee või helistades: +37255554596.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Kui e-poest tellimine mingil põhjusel ebaõnnestub, siis saab tellimuse esitada ka ettevõtte e-mailile info@haerm.ee.

Kupongid ei rakendu soodustustega toodete ning komplektidele. Juhul, kui siiski kasutatakse soodustustega toodete tellimisel kuponge, siis antud toodete osas on võimalik valida kaks valikut: 1) teeme tagasimakse, millelt arvutame maha meile tekitatud kulud st 2% müügisummast +30 senti 2) Teeme teile puuduoleva summa osas arve.

KOHALETOIMETAMINE

Ise järele tulemine.

Toodetele võib ise järele tulla meie kontorisse R. Tobiase 6 Tallinn, teavitades enda tulekust ette kas e– kirja teel info@harem.ee või helistades: +37255554596.

Pakiautomaadid

Pakkide tarne osas teeme koostööd Itella SmartPOST OÜga. Kuna teiste teenusepakkujate pakiautomaadid paiknevad väljas, siis suveperioodil ei sobi nende kaudu tarnimine meie toodetele. Selleks, et saada tooted endale sobivasse pakiaumaati valige rippmenüüst Teie lähim pakiautomaat. Alla 50eurose kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Üle 50eurose kauba saatmisekulud kannab osaühing Härm. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3–7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit kaupu ei edastata.

TAGANEMISÕIGUS

Vastavalt Eestis kehtivatele õigusaktidele juriidilise isiku ostudele taganemisõigus ei kohaldu. Peale tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [va VÕS § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. 14– päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, milles tuleb kajastada tagastamise põhjus ning saata see e– posti aadressile info@haerm.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Taganemisõigus ei kohaldu meie poolt korraldatavatele koolitustele ja/või konverentsidele [õiguslik alus VÕS § 53 lg 11 p 71].

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e– kirja aadressile info@haerm.ee. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE JA PRIVAATSUS

Antud osa kirjeldab ettevõtte praktikat, mis puudutab isikuandmete töötlemist alates andmete kogumisest, kasutamisest kuni kustutamiseni. Kaitsmaks Teie isikuandmeid, kasutame füüsilisi, tehnilisi ja administratiivseid kaitsemeetmeid. Meie internetivõrk on katistud tulemüüride ja sissetungimist avastava tarkvaraga. Teie isikuandmetele ligipääs on piiratud vaid nende töötajatega, kes vajavad sellist informatsiooni Teile kokkulepitud teenuse osutamiseks või kellele tuleb juurdepääs muul seaduslikul alusel. Isikuandmete töötlemisel rakendatakse isikuandmete kaitse seaduses sätestatud nõudeid. Tellimuste tegemise käigus andmete töötlejateks on Härm OÜ ja Roller Äritarkvara OÜ.

Andmete kogumine ja kasutamine

Härm OÜ poolt kogutavad isikuandmed on andmed, mis on vajalikud andmesubjekti ehk kliendi enda poolt valitud kaupade ostuks. Tellimuste täitmisel kogutavateks andmeteks on ees- ja perekonnanimi, elektronposti aadress, telefoninumber. Ostja poolt sisestatud isikuandmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja on konfidentsiaalne info ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – nt SmartPOST. Samuti ei kasuta me teie isikuandmeid mitte-eesmärgipäraselt. Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs. Müüja kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. Makse sooritamisel meie e-poe kaudu on isikuandmete vastutavaks töötlejaks osaühing Härm ja volitatud töötlejaks Maksekeskus AS. 

Pakkumiste ja uudiskirjade saatmine

Edastame uudiskirju ainult teie enda nõusolekul, mida te saate ise hõlpsasti tagasi võtta, valides kirja all “ei soovi uudiskirja” lingil. Uudiskirjade edastamisel kogutavad isikuandmed on: ees- ja perekonnanimi, elektronposti aadress. Juhul kui osalete meie poolt korraldavates loosimistes töötleme järgmisi (isiku)andmeid: ees-ja perekonnanimi, elektronposti aadress ning võidu kättesaamisel kas elukoha aadress või pakiautomaadi aadress. 

Andmete säilitamine

Teie kohta kogutud andmeid, hoitakse ajavahemikul, mil kehtib seaduses sätestatud andmete säilitamise kohustus ja nõuete esitamise aegumistähtaeg, misjärel digitaalsed isikuandmed kustutatakse. Andmeid hoitakse ühes andmebaasis, millist administreerivad töötajad. Tellimuste osas saadud andmete töötleja ja hoidja on Roller Äritarkvara OÜ. Roller Äritarkvara OÜ poolt kogutavate andmetega saate tutvuda pöördudes e-poe administraatori poole kes väljastab Teile küsitud andmed. 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e– kirja aadressile info@haerm.ee. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 
Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada järgneval internetiaadressil http://tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon. 
Samuti võite pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole, juurepääs järgneval internetiaadressil https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage. 

OSAÜHINGU REKVISIIDID: 
Härm OÜ 
reg nr 14079353 
kmk nr EE101891286 
aadress: R. Tobiase 6 Tallinn 10147.